JEANNEAU SUN ODYSSEY 43

prenajom jachty chorvatsko

Výrobca: Jeanneau (Francúzsko) 

Typ: Cruiser, 4 kabíny, zadný kokpit 

Plocha plachiet: 71 m² 

Dĺžka (LOA): 13,21 m 

Šírka: 4,19 m 

Ponor: 2,0 m 

Motor: 80 kW 

Nádrže na vodu: 400 l 

Nádrž na naftu: 200 l 

Oblasť plavby: bez obmedzenia (10 osôb) 

Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený dvomi kormidelnými kolesami, rozkladacím stolom a lavicami. Kokpit je chránený sklápacou strieškou (bimini a sprayhood). Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salóna umiestneného v centre lode. Na pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je sedačka a navigačný stôl. Plne vybavená kuchyňa s tečúcou teplou a studenou vodou, chladiaci box, plynový varič s rúrou a grilom je vzadu vpravo, na ľavej strane je kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a toaletou.

V prednej časti sú jedna kajuta pre dve osoby, toaleta a ďalšia bočná kajuta s poschodovou posteľou. V zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kajuty sú vybavené posteľnou bielizňou, paplónmi a vankúšmi. Ďalej sú v každej kabíne dve otvárateľné okná a zásuvka na 220 V (tá ale funguje len pri kotvení v maríne).

Jeanneau Sun Odyssey 43 je vybavená všetkými predpísanými prostriedkami, vrátane záchranného ostrovčeka, nafukovacím člnom s prídavným motorom, bow thrusterom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.