BENETEAU OCEANIS 351

prenajom lodi chorvatsko

Výrobca: Beneteau (Francúzsko) 

Typ: Cruiser, 3 kabíny, zadný kokpit 

Plocha plachiet: 59 m² 

Dĺžka (LOA): 10,67 m 

Šírka: 3,81 m 

Ponor: 1,53 m 

Motor: 27 HP 

Nádrže na vodu: 400 l 

Nádrže na naftu: 90 l 

Oblasť plavby: bez obmedzení (8 osôb) 

prenajom lodi chorvatsko

Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolom a lavicami. Kabína je chránená skladacou strieškou. Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salónu umiestneného v centre lode. Na pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je kompletne vybavená kuchyňa s tečúcou teplou a studenou vodou, plynovým varičom s rúrou a grilom. Súčasťou je aj 120-litrový chladiaci box. V zadnej časti salónu je po ľavej strane kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a toaletou.

V prednej časti je jedna kajuta pre dve osoby, v zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kajuty sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej je v každej kabíne ventilátor, dve otvárateľné okná a zásuvka na 220 V (táto ale funguje len pri kotvení v maríne).

Loď je vybavená všetkými predpísanými záchrannými prostriedkami, vrátane nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.