BENETEAU OCEANIS 411

(v ponuke dve lode)

Výrobca: Beneteau (Francúzsko) 

Typ: Cruiser, 4 kabíny, zadný kokpit 

Plocha plachiet: 69 m² 

Dĺžka (LOA): 12,74 m 

Šírka: 3,96 m 

Ponor: 1,9 m 

Motor: 39 HP 

Nádrže na vodu: 600 l 

Nádrž na naftu: 150 l 

Oblasť plavby: bez obmedzenia (10 osôb) 

Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolom a lavicami. Kokpit je chránený skladacou strieškou. Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salónu umiestneného v centre lode. Na pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je kompletne vybavená kuchyňa s tečúcou teplou a studenou vodou, plynovým varičom s rúrou a grilom. Súčasťou je aj 200-litrový chladiaci box. V zadnej časti salónu je po pravej strane stolík navigátora, po ľavej strane kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a toaletou.

V prednej časti je jedna kajuta pre dve osoby, toaleta a ďalšia bočná kajuta s palandou. V zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej sú v každej kabíne dve otvárateľné okná a zásuvka na 220 V (tá ale funguje len pri kotvení v maríne).

Beneteau Oceanis 411 je vybavená všetkými predpísanými prostriedkami, vrátane záchranného ostrovčeka, nafukovacím člnom s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.