ADON

Your dream vacation on a sailboat

ADON

Your dream vacation on a sailboat

JEANNEAU SUN ODYSSEY 37

Jeanneau Sun Odyssey 37

Výrobca: Jeanneau (Francúzsko) 

Typ: Cruiser, 3 kabíny, zadný kokpit 

Plocha plachiet: 68 m² 

Dĺžka (LOA): 11,4 m 

Šírka: 3,7 m 

Ponor: 1,95 m 

Motor: 29 kW 

Nádrže na vodu: 320 l 

Nádrž na naftu: 136 l 

Oblasť plavby: bez obmedzenia (8 osôb) 

Rozloženie lode Jeanneau Sun Odyssey 37

Do lode sa nastupuje cez zadný kokpit vybavený kormidelným kolesom, rozkladacím stolom a lavicami. Kokpit je chránený sklápacou streškou (bimini a sprayhood). Z kokpitu sa vchádza po niekoľkých schodoch do salónu umiestneného v centre lode. Na pravej strane je stôl a sedačka v tvare písmena U, na ľavej strane je sedačka a navigačný stôl. Plne vybavená kuchyňa s tečúcou teplou a studenou vodou, chladiaci box, plynový varič s rúrou a grilom je vzadu vpravo, na ľavej strane je kúpeľňa s tečúcou teplou a studenou vodou, sprchou a toaletou.

V prednej časti je jedna kajuta, v zadnej časti sú dve samostatné kajuty, každá pre dve osoby. Sedačka v salóne sa dá v prípade potreby rozložiť na pohodlné dvojlôžko. Kabíny sú vybavené posteľnou bielizňou, dekami a vankúšmi. Ďalej je v každej kabíne ventilátor, otváracie okno.

Loď je vybavená všetkými predpísanými záchrannými prostriedkami, vrátane nafukovacieho člna s prídavným motorom, autopilotom, mapovým plotrom, meraním rýchlosti a smeru vetra, rýchlosti lode a hĺbky.